Skip navigation

Нафтогазова енергетика - 2007 - № 2. : [14] Collection home page

Logo

Всеукраїнський науково-технічний журнал Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 15834-4306 ПР видане Міністерством юстиції України від 16.10.2009. Журнал виходить двічі на рік У журналі публікуються матеріали за результатами наукової та виробничої діяльності у сфері нафтогазового комплексу за такими напрямками:

• Фізико-технічні проблеми видобування енергоносіїв

• Фізико-технічні проблеми транспорту та зберігання енергоносіїв

• Енергетика, контроль та діагностика об’єктів нафтогазового комплексу

• Наука і сучасні технології.

Нафтогазова енергетика : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ. - 2007. - , № 2. - 82 с. - 2007.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2007Система оцінки впливу на навколишнє середовище при видобутку нафти і газуЗалєска-Бартош, Йоанна; Палковска, Г.; Подольський, М.; Бучинська, А.
2007Оптимізація роботи газоперекачувальних агрегатів з різними типами приводівКовалів, Є. О.
2007Удосконалена кібернетична модель технологічного процесу поглиблення нафтових і газових свердловинСеменцов, Г. Н.; Фадєєва, О. В.
2007Метод виявлення витоків з трубопроводу при односторонньому доступі до середовища транспортуванняЗаміховський, Л. М.; Штаєр, Л. О.
2007Формалізація цільових умов оптимізації режимів роботи електроприводних насосних станцій магістральних нафтопроводівКостишин, В. С.; Сорохтей, І. І.
2007Кінетика кольматації тріщин дисперсними фазами з різною седиментацією за нерівноважних і рівноважних умов (стосовно способу створення потоковідхилювальних бар'єрів у міжсвердловинних зонах нафтових покладівБойко, В. С.; Бойко, Р. В.
2007Методика оцінки теплових втрат підземних теплових мережВащишак, І. Р.; Ващишак, С. П.; Миндюк, В. Д.; Чеховський, С. А.
2007Проблемні питання оцінки якості природного газу в УкраїніКарпаш, О. М.; Дарвай, І. Я.
2007Резерви енерго-ресурсозбереження і нові технології для їх використання на компресорних станціях магістральних газопроводівГовдяк, Р. М.; Любчик, Г. М.; Чабанович, Л. Б.; Гриник, О. Г.; Шелковський, Б. І.
2007Комплекс інвестиційних проектів з економії енергоресурсів в газотранспортній системі УкраїниКолодяжний, В. В.; Дубровський, В. М.; Старовойтов, В. Г.
2007Шляхи підвищення ефективності та зменшення енерговитратності процесів транспортування та зберігання нафти і газуСередюк, М. Д.; Грудз, В. Я.
2007Механізм забезпечення ефективності використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсівАндрійчук, І. В.
2007Використання звалищного газу в енергетичних цілях: економічні аспектиДудек, Є.; Клімек, П.; Гвоздевич, О.; Стефаник, Ю.
2007Енергетичні затрати в процесі буріння свердловиниЧудик, І. І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14