Skip navigation

Нафтогазова енергетика - 2011 - № 2 : [17] Collection home page

Logo

Всеукраїнський науково-технічний журнал Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 15834-4306 ПР видане Міністерством юстиції України від 16.10.2009. Журнал виходить двічі на рік У журналі публікуються матеріали за результатами наукової та виробничої діяльності у сфері нафтогазового комплексу за такими напрямками:

• Фізико-технічні проблеми видобування енергоносіїв

• Фізико-технічні проблеми транспорту та зберігання енергоносіїв

• Енергетика, контроль та діагностика об’єктів нафтогазового комплексу

• Наука і сучасні технології.

Нафтогазова енергетика : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ. - 2011. - , № 2. - 109 с. - 2011.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Сутність інформаційного забезпечення охорони праці в ІФНТУНГСтеліга, І.І.; Семчук, Я.М.; Рошак, Й.І.; Семків, Г.І.; Лялюк-Вітер, Г.Д.; Івануляк, О.М.
2011Аналітичні дослідження взаємного руху робочих органів вертикального валкового млина за наявності пружного та геометричного проковзування помольних валківЗаміховський, Л.М.; Скрипюк, Р.Б.
2011Аналіз методів і систем контролю та прогнозування рівня паводкових водЗаміховський, Л.М.; Клапоущак, О.І.
2011Дистанційне спостереження та керування технологічними процесами на базі SIMATIC WINCC та WEB NAVIGATOR з безпосереднім візуальним контролемЗаміховський, Л.М.; Паньків, Ю.В.; Паньків, Х.В.
2011Методи побудови і схемотехніка вимірювальних каналів систем управління на основі інтегральних магнітних перетворювачівНиколайчук, М.Я.; Белей, А.Я.
2011Ідентифікація і контроль координатних збурень у процесі поглиблення нафтових і газових свердловинСабат, Н.В.; Лагойда, А.І.; Гутак, О.В.
2011Контроль за витоками і несанкціонованими відборами нафти з магістральних нафтопроводів на засадах FUZZY LOGICКучмистенко, О.В.; Зварич, Г.Г.; Семенцов, Г.Н.
2011Оптимізація систем електропостачання нафтогазових промислівСоломчак, О.В.
2011Автоматична ідентифікація та антипомпажне регулювання відцентрового нагнітача дотискувальної компресорної станціїБляут, Ю.Є.; Гіренко, С.Г.; Петеш, М.О.; Семенцов, Г.Н.
2011Результати експериментальнихх досліджень гідравлічної енерговитратності поліетиленових газопроводів низького тискуКсенич, А.І.; Середюк, М.Д.
2011Алгоритми оптимального керування процесом компримування природного газуГорбійчук, М.І.; Лазорів, А.М.; Луцюк, І.І.
2011Дослідження впливу температурного режиму газопроводів на енергоефективність транспортування газуГрудз, Я.В.; Дрінь, Н.Я.; Стасюк, Р.Б.; Шологон, В.Д.; Мартинюк, Р.Т.
2011Імітаційне моделювання роботи ГПА з прилеглим трубопроводомГорбійчук, М.І.; Когутяк, М.І.; Василенко, О.Б.; Ковалів, Є.О.; Швець, Л.І.
2011Оптимальна енергоозброєність установок для експлуатаційного та глибокого розвідувального бурінняМіронов, Ю.В.; Микитенко, О.Г.
2011Поліноміальні закономірності зміни параметрів динамічної навантаженості стрічково-колодкових гальм бурових лебідокВольченко, Д.О.; Куриляк, Я.В.; Мойсишин, А.В.; Возний, А.В.
2011Застосування мови програмування Python для побудови баз знань в проблем надійності і довговічності штангових свердловинних насосних установокКопей, В.Б.; Палійчук, І.І.
2011Фізична модель руху газокраплинних потоків сепараційними каналами та фільтруючими секціями інерційно-фільтруючих газосепараторівРоммахи, М.А.; Логвин, А.В.; Ляпощенко, О.О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17