Skip navigation

Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ - 2004 - №1 : [12] Collection home page

Logo

Всеукраїнський щоквартальний науково-технічний журнал, правонаступник однойменного міжвідомчого науково-технічного збірника, що видавався з 1965 року та виходив окремими серіями по спеціальностях. Заснований у жовтні 2001 року (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 15835-4307 ПР видане Міністерством юстиції України від 16.10.2009). Тематику журналу значно було розширено і на сьогодні він містить такі розділи:

• Актуальні питання нафтогазової галузі

• Техніка і технології

• Дослідження та методи аналізу

• Наука виробництву

• Виробничий досвід

• Сертифікація, стандартизація, якість

• Історія нафтогазової науки і техніки

Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : Факел. - 2004. - , № 1. - 136 c. - 2004.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Дослідження припливу рідини до горизонтальної свердловини в круговому анізотропному пластіБойко, В. С.; Іванов, С. І.; Мельниченко, Л. Д.
2004Дослідження міцності контакту алмаз-матриця та зносостійкості бурових вставок на основі ВК6 з додатками CrB2Бондаренко, М. О.; Мечник, В. А.; Кулик, О. Г.
2004Вплив хімічного складу грунтів на процес корозії сталевого трубопроводу в місцях пошкодження ізоляції на прикладі діючого аміакопроводуМедведик, О. В.; Сиса, Л. В.; Слободян, Б. В.; Ярош, В. Ю.
2004Вплив розміщення фрикційних накладок на гальмівній стрічці на експлуаційні параметри стрічково-колодкового гальма бурової лебідкиСторож, Я. Б.
2004Вплив похибок встановлення заготовки та пристрою на точність зубонарізання циліндричних коліс приводів бурильного устаткування шнековою фрезоюГуліда, Е. М.; Жаровський, А. М.
2004Визначення мінімальних розмірів кулачкового механізму аналітичним методомСтоцький, Ф. І.; Тутко, Т. Ф.
2004Аналіз причин виникнення газонафтоводопроявлень у геологорозвідувальній галузі під час буріння свердловинЛужаниця, О. В.
2004Визначення гідравлічних втрат під час руху рідини в трубах у процесі потужного гідророзриву пластаГригораш, В. В.; Кісіль, І. С.
2004Протиаварійні заходи для функціонування нафтогазових комплексівМагас, М. Я.; Семчук, Я. М.
2004Збільшення ефективності гальм бурових лебідокКриштопа, С. І.; Криштопа, Л. І.
2004Системи імпульсного живлення засобів автоматизації для важких умов експлуатаціїЗаміховський, Л. М.; Николайчук, М. Я.
2004Динаміка бурильної колони при ліквідації прихоплень ударним способом (частина 2)Мойсишин, В. М.; Кулинин, З. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12