Skip navigation

Нафтогазова галузь України - 2014. - , № 4 : [10] Collection home page

Logo

Науково-виробничий журнал. Виходить один раз на два місяці. Співзасновники: Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у таких галузях:

- Технічні науки

- Геологічні науки

- Економічні науки

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Стандартизації нафтогазової галузі України - 15 роківАндрієвський, А. В.; Ганжа, А. А.; Хомик, П. М.
2014Розподіл енергії імпульсної дії у привибійній зоні пласта за частотамиНагорний, В. П.; Денисюк, І. І.; Швейкіна, Т. А.
2014Стратиграфічна схема крейдових відкладів українського сектора акваторій Чорного та Азовського морів як основа подальших геологорозвідувальних робіт на нафту і газЯкушин, Л. М.; Іщенко, І. І.
2014Особливості введення апріорних статичних поправок за ЗМШ у нафтогазоносних регіонахКоваль, А. М.; Тищенко, М. В.; Рогачук, М. П.; Василюк, Ю. А.; Оломський, С. В.
2014Концепція формування регіонального газового кластераГораль, Л. Т.
2014Багатокритеріальна оптимізація експортного потенціалу газотранспортного підприємстваШийко, В. І.; Сергєєв, О. П.
2014Аналіз результатів діяльності газорозподільних підприємств та їх вплив на формування фінансової стратегіїДанилюк, М. О.; Савко, О. Я.
2014Удосконалення методичного підходу до оцінювання ефективності експлуатації нафтовидобувних свердловинВитвицький, Я. С.; Петрунчак, І. М.
2014Функціональна підсистема управління буровими роботамиУстенко, А. О.
2014Організація безперервної освіти персоналу нафтогазової галузі України - головна умова збереження і нарощування її конкурентоздатностіКрижанівський, Є. І.; Андибур, А. П.; Данилюк-Черних, І. М.; Петренко, В. П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10