Skip navigation

Browsing by Author Кунцяк, Я. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2008Визначення оцінки впливу сил опору на величину осьового навантаження на долото в похило-спрямованій свердловиніКунцяк, Я. В.; Кунцяк, Р. Я.; Лев, О. М.
2008Визначення поперечної реакції вибою у процесі буріння похило-спрямованих і горизонтальних свердловин з відбором кернаКунцяк, Я. В.; Лев, О. М.
2013До питання кольматації проникних пластів під час використання безглинистих промивальних родинКунцяк, Я. В.; Лубан, Ю. В.; Лубан, С. В.; Кулик, Я. І.
2011Дослідження впливу зенітного кута на стійкість стінок стовбурів, що знаходяться в пружно-деформованому стані в процесі буріння горизонтальних свердловинЧернова, М. Є.; Кунцяк, Я. В.
2005Дослідження впливу інтенсивності викривлення стовбура горизонтальної свердловини на стійкість її стінокМочернюк, Д. Ю.; Кунцяк, Я. В.; Кунцяк, Р. Я.
2011Експериментальні та промислові дослідження і прогнозування стійкості стовбурів горизонтальних свердловин у нестійких породахКунцяк, Я. В.; Кунцяк, Р. Я.
2010Особливості буріння горизонтальних свердловин у зонах залягання нестійких гірських порідКунцяк, Я. В.; Кунцяк, Р. Я.
2001Промислові випробування технічних засобів для відбору керну в похило-спрямованих та горизонтальних свердловинахКунцяк, Я. В.; Мартинюк, Д. М.; Мрозек, Р. Є.
2013Розробка та впровадження комплексу технічних засобів і технологій буріння похило-скерованих і горизонтальних свердловин (для умов нафтогазових родовищ України)Кунцяк, Я. В.
2007Створення і впровадження комплексу вітчизняних технологій, техніч. засобів, бурових інструментів та новітніх матеріалів для підвищення ефективності бурових робіт, спрямованих на збільшення видобутку нафти і газу в УкраїніМайстренко, А. Л.; Бондаренко, М. О.; Гаргін, В.Т.; Кунцяк, Я. В.; Дубленич, Ю. В.; Гаврилов, Я. С.; Драганчук, О. Т.; Яворський, М. М.; Векерик, В. І.; Яремійчук, Р. С.
2006Термодинамічний підхід до оцінки твердості гірських порід і визначення величини питомої енергії руйнуванняМочернюк, Д. Ю.; Кунцяк, Я. В.
2012Технічні засоби для орієнтованого відбору керна у похило-скерованих та горизонтальних свердловинахКунцяк, Я. В.
2012Удосконалення конструкцій породоруйнівного інструменту, оснащених полікристалічними алмазними різцямиКунцяк, Я. В.
2010Удосконалення технології буріння похило-скерованих і горизонтальних свердловин у нестійких породахЧернова, М. Є.; Кунцяк, Я. В.; Кунцяк, Р. Я.