Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item:
Title: Залежні функції розподілу випадкових процесів
Authors: Майстренко, В.М.
Issue Date: 2004
Publisher: ІФНТУНГ
Citation: Залежні функції розподілу випадкових процесів / В. М. Майстренко // Методи та прилади контролю якості. - 2004. - № 12. - С. 77-80.
Abstract: Введено поняття залежності функції розподілу випадкового процесу. Введено також поняття параметричної форми функції розподілу. Обґрунтовано принцип математичного опису залежної функції розподілу.
Appears in Collections:Методи та прилади контролю якості - 2004 - №12

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2097p.pdf214.25 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record   Google Scholar

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.