Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/1368
Title: Удосконалення технічних засобів забезпечення працездатності з`єднувальних елементів трубних колон в умовах експлуатації
Authors: Зінчак, Я. М.
Issue Date: 2005
Publisher: ІФНТУНГ
Citation: Удосконалення технічних засобів забезпечення працездатності з`єднувальних елементів трубних колон в умовах експлуатації / Я. М. Зінчак // Методи та прилади контролю якості. - 2005. - № 14. - с. 102-105.
Abstract: Визначено і досліджено ступінь впливу різних чинників на величину крутного моменту відгвинчування з'єднувальних елементів трубних колон. Виведено аналітичні залежності величини натягу у різьбовому з'єднанні від його геометричних, фізичних та механічних характеристик. Запропоновано новий спосіб визначення діаметрального натягу в з'єднанні. Розроблені методика і технічні засоби виявлення ультразвуковим методом дефектів різної орієнтації та аналітично визначені параметри способу контролю. Розроблені та впроваджені технологія і мобільні установки, які забезпечують проведення комплексу робіт з підтримки працездатності трубних колон безпосередньо в умовах бурової, дозволяють виявляти дефектні з'єднувальні елементи і проводити їх заміну без порушення трубної різьби.
URI: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/1368
Appears in Collections:Методи та прилади контролю якості - 2005 - №14

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1965p.pdf399.01 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record   Google Scholar


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.