Skip navigation

Нафтогазова енергетика - 2011 - № 1 : [18] Collection home page

Logo

Всеукраїнський науково-технічний журнал Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 15834-4306 ПР видане Міністерством юстиції України від 16.10.2009. Журнал виходить двічі на рік У журналі публікуються матеріали за результатами наукової та виробничої діяльності у сфері нафтогазового комплексу за такими напрямками:

• Фізико-технічні проблеми видобування енергоносіїв

• Фізико-технічні проблеми транспорту та зберігання енергоносіїв

• Енергетика, контроль та діагностика об’єктів нафтогазового комплексу

• Наука і сучасні технології.

Нафтогазова енергетика : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ. - 2011. - , № 1. - 122 с. - 2011.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Система контролю параметрів для запобігання виникненню ускладнень при бурінні свердловин на нафту і газШавранський, В.М.
2011Ідентифікація хаотичної поведінки нелінійних об'єктів керування, що функціонують за умов невизначеності та наявності завадГутак, О.В.; Заруба, Ю.В.; Долішня, Ю.Б.; Семенцов, Г.Н.
2011Визначення об'єму вибірки експериментальних даних під час контролю технічного стану об'єктівГорбійчук, М.І.; Щупак, І.В.
2011Метрологічні дослідження перевірочної установки для побутових лічильників газуВинничук, А.Г.; Середюк, О.Є.
2011Систематизування математичних моделей систем управління у вигляді передавальних функційХрабатин, Р.І.; Саманів, Л.В.; Крихівський, М.В.
2011Інформаційна модель контролю технічного стану доліт типу РDC та В-критерій прийняття рішеньЧигур, Л.Я.
2011Аналіз динаміки регулювання процесу буріння нафтових і газових свердловин електробурами за умов дії факторів невизначеностіСеменцова, А.О.; Ужелин, Я.А.; Лагойда, А.І.
2011Параметрична ідентифікації помпажної характеристики відцентрового нагнітача газоперекачувального агрегату в режимі ON-LINEБляут, Ю.Є.; Петеш, М.О.
2011Ідентифікація координатних збурень в автоматизованій системі керування процесом поглиблення нафтових і газових свердловинГорбійчук, М.І.; Семенцов, Г.Н.; Сабат, Н.В.
2011Використання вібродіагностики для виявлення дефектів шатунних підшипників газомотокомпресорів 10ГКНКопей, Б.В.; Галій, С.І.; Михайликова, Н.Б.
2011Моделювання витікань і несанкціонованих відборів нафти з нафтопроводів на засадах FUZZY LOGICКучмистенко, О.В.; Зварич, Г.Г.; Куропась, А.І.
2011Визначення кількості тепла, акумульованого грунтом навколо трубопроводуГрудз, В.Я.; Грудз, Я.В.; Дацюк, А.В.; Шологон, В.Д.
2011Відновлення протикорозійного захисту підземних газонафтопроводів в сильномінералізованих грунтахКрижанівський, Є.І.; Федорович, Я.Т.; Полутренко, М.С.; Рудко, В.В.; Федорович, І.Я.
2011Промышленные испытания монопропиленгликоля в качестве осушителя природного газаГурбанов, А.Н.
2011Основоположні засади вдосконалення конструкції вставного твердосплавного оснащення тришарошкових бурових долітЯким, Р.С.
2011Використання термоелектрики для перетворення сонячної та теплової енергії в електричну для умов УкраїниКарпаш, О.М.; Цих, В.С.; Яворський, А.В.
2011Дослідження впливу пружних коливань на проби нафти та нафтонасичені насипні моделі пластаГутак, О.І.; Бажалук, Я.М.; Карпаш, О.М.; Климишин, Я.Д.
2011Аналіз методів оперативної оцінки видобувних запасів та прогнозування видобутку за падінням дебітуЧернов, Б.О.; Коваль, В.І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18