Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6905
Title: Календар ювілейних та пам’ятних дат Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на 2018 рік
Authors: Розумна, О. П.
Книгиницька, О. В.
Ковалів, Н. М.
Жолобко, Л. А.
Issue Date: 2017
Publisher: НТБ ІФНТУНГ
Citation: Календар ювілейних та пам’ятних дат Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на 2018 рік / [уклад.:О. П. Розумна, О. В. Книгиницька, Н. М. Ковалів ;ред. Л. А. Жолобко] ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2017. – 77 c. : іл.
Abstract: Науково-технічна бібліотека підготувала 7-й випуск «Календаря ювілейних та пам’ятних дат Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу» на 2018 рік. Запропоноване довідково-бібліографічне видання інформує про ювілейні дати професорів ІФНТУНГу, подаючи до кожної з них біографічні відомості та найважливіші праці науковців. Структура календаря традиційна: усі дати розташовані в хронологічній послідовності. Наприкінці подані також пам’ятні дати, що стосуються структурних підрозділів університету. Календар адресовано, в першу чергу, професорсько-викладацькому складу університету. Сподіваємось, що він зацікавить і аспірантів, студентів, працівників бібліотек та інформаційних установ.
URI: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6905
Appears in Collections:Бібліографічні видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
calendar18.pdf2.02 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record   Google Scholar


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.