Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8333
Название: Система контролю розвитку мікротріщин у напружено-деформованих металічних конструкціях
Авторы: Габльовська, Н. Я.
Ключевые слова: напружено-деформований стан
інформативний параметр
зміна температури
мікротріщина
фрактальна геометрія
самоподібне поширення
напряженно - деформированное состояние
информативный параметр
изменение температуры
микротрещина
фрактальная геометрия
самоподобное распространение
tensely deformed state
informing parameter
change of temperature
microcracke
fractal geometry
selfsimilar distribution
Дата публикации: 2008
Издательство: ІФНТУНГ
Библиографическое описание: Габльовська, Надія Ярославівна Система контролю розвитку мікротріщин у напружено-деформованих металічних конструкціях : дис. ... канд. техн. наук : спец. 05.11.13 "Прилади і методи контролю та визначення складу речовин" : Дата захисту 10.04.08 / Н. Я. Габльовська. - Івано-Франківськ, 2008. - 188 с. - 137-148.
Краткий осмотр (реферат): Метою роботи є вдосконалення методу та створення системи контролю зародження та розвитку мікротріщин у напружено-деформованих металічних конструкціях. Для реалізації даної мети в дисертаційній роботі необхідно вирішити наступні задачі: 1) проаналізувати існуючі методи та засоби контролю процесу зародження та розвитку мікротріщин, застосування яких дозволяє здійснювати такий контроль в напружено - деформованих конструкціях; 2) дослідити зміни енергетичних процесів, що виникають під час структурних перетворень у металах конструкції, яка перебуває у напружено-деформованому стані. Встановити інформативний параметр, що характеризує процес зародження мікротріщини; 3) побудувати і програмно реалізувати математичну термодинамічну модель, котра дозволить за зміною температури на поверхні металічної напружено-деформованої конструкції оцінювати зародження та розвиток мікротріщини. Провести експериментальні дослідження на підтвердження одержаних залежностей інформативного параметра від глибини залягання мікротріщин; 4) провести модельне оцінювання універсальних залежностей між параметрами, що описують структурні перетворення під час зародження, накопичення та розвитку мікротріщин, в тому числі від прикладеного навантаження. 5) розробити систему контролю розвитку мікротріщин у напружено-деформованих металічних конструкціях та визначити її основні метрологічні характеристики; 6) розробити програмне забезпечення системи контролю для оцінки розвитку мікротріщин.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8333
Располагается в коллекциях:Дисертації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d319.pdf36.44 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.