Skip navigation

Browsing by Author Дремлюх, Н. С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Використання трубних і гравійних фільтрів для запобігання надходжень піску із пласта у свердловинуКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.
2017Дослідження впливу діаметра стовбура на продуктивність газових свердловинКондрат, Р. М.; Горбійчук, М. І.; Дремлюх, Н. С.
2016Дослідження впливу розміру і проникності штучно створеної присвердловинної зони пласта на продуктивну характеристику свердловиниКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.
2015Дослідження технологічної ефективності промивання сведловини від піщаного корка на виснажених родовищах з використанням колтюбінгової установки і різних промивальних агентівКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.
2015Експериментальне дослідження швидкості винесення газовим потоком твердої фази з вибою свердловини на поверхнюКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.; Угриновський, А. В.; Ксенич, А. І.
2017Експериментальні дослідження з вибору складу пінних систем для очищення від піщаних корків вибоїв свердловинКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.; Угриновський, А. В.
2017Еспериментальні дослідження характеристик процесу винесення твердої фази з вибою газової свердловини застосуванням пінних системКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.; Угриновський, А. В.; Ксенич, А. І.
2017Насипний фільтр з кульок різного діаметраКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.
2022Підвищення дебетів газових свердловин у нестійких колекторахКондрат, Р. М.; Кондрат, О. Р.; Дремлюх, Н. С.
2018Підвищення ефективності експлуатації свердловин з нестійкими колекторами на виснажених газових родовищахДремлюх, Н. С.
2018Підвищення ефективності експлуатації свердловин з нестійкими колекторами на виснажених газових родовищахДремлюх, Н. С.
2017Склад для кріплення нестійких порід-колекторівКондрат, Р. М.; Дремлюх, Н. С.; Ковальчук, Ю. І.
2018Склад для кріплення нестійких порід-колекторівДремлюх, Н. С.; Угриновський, А. В.
2013Способи ліквідації піщаних корків на вибоях свердловин з нестійкими колекторамиДремлюх, Н. С.