Skip navigation

Browsing by Author Чарковський, В. М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Деякі питання, пов'язані із впровадженням технічних засобів для ліквідації ускладнень під час буріння глибоких свердловин на нафту й газЧарковський, В. М.
2015Дослідження умов ефективного застосування бурового яса на малих глибинахЧарковський, В. М.
2021КНБК з двома буровими ясами для ліквідації заклинювань у процесі бурінняЧарковський, В. М.; Середюк, В. Д.
2010Механічний ясЧарковський, В. М.; Ткачук, В. В.
2015Моделювання впливу верхньої граничної умови на коливальні процеси в колоні труб при роботі бурового ясаЧарковський, В. М.
2008Планування рішень в ускладнених умовах буріння свердловин на нафту і газАніськовцев, О. В.; Чарковський, В. М.; Непомнящий, А. С.; Щербатюк, І. Д.; Середюк, В. Д.
2014Про можливість застосування технології дискретно-розподілених ударних навантажень в КНБК для попередження заклинювань під час буріння свердловинЧарковський, В. М.
2016Прогнозування економічної доцільності впровадження технології дискретно-розподілених ударних навантажень з метою зменшення аварійності в бурінніЧарковський, В. М.
2017Умови ефективного застосування технології дискретно-розподілених ударних навантажень для ліквідації заклинювань КНБК у процесі буріння свердловинЧарковський, В. М.
2006Шляхи вдосконалення конструкцій ударних механізмів для ліквідації прихоплень при бурінні та капітальному ремонті свердловинЧарковський, В. М.
2007Щодо технології ліквідації прихоплень колон труб ударними механізмамиЧарковський, В. М.