Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6333
Название: Пристрій для дослідження стирання сипучих матеріалів
Авторы: Бурда, М. Й.
Гарасимів, Г. В.
Порайко, Ю. І.
Гладкий, С. І.
Дата публикации: 1997
Издательство: Державна служба інтелектуальної власності України
Библиографическое описание: Пат. 18112 А Україна, МПК G01N 3/56. Пристрій для дослідження стирання сипучих матеріалів / Бурда М. Й., Гарасимів Г. В., Порайко Ю. І., Гладкий С. І. ; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № 96114401 ; заявлено 25.11.96 ; опубл. 31.10.97, Бюл. № 5. – 4 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Пристрій для дослідження на стирання сипучих матеріалів, який містить корпус, трубопровід І засіб переміщення досліджуваного матеріалу, який відрізняється тим, що засіб переміщення досліджуваного матеріалу виконано у вигляді планетарного зубчатого механізму, який складається з водила, опорного центрального зубчатого колеса І сателітів, І приводу обертання водила планетарного зубчатого механізму, причому водило встановлено з можливістю обертання навколо закріпленої одним кінцем у корпусі нерухомої осі, на другому КІНЦІ ЯКОЇ встановлене опорне центральне зубчате колесо, а на водилі розміщені на осях сателіти з закріпленими на них нерухомо трубопроводами, виготовленими у вигляді замкнутих багатокутників.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6333
Располагается в коллекциях:Патенти на винахід

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
18112 A.pdf150.84 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.