Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6749
Название: Пристрій для визначення автокореляційної міри ентропії
Авторы: Николайчук, Я. М.
Воронич, А. Р.
Погонець, І. О.
Дата публикации: 2011
Издательство: Державна служба інтелектуальної власності України
Библиографическое описание: Пат. 58743 U Україна, МПК G06F 17/15. Пристрій для визначення автокореляційної міри ентропії / Николайчук Я. М., Воронич А. Р., Погонець І. О. ; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № u 201011297 ; заявлено 22.09.2010 ; опубл. 26.04.2011, Бюл. № 8. – 4 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Пристрій для визначення автокореляційної міри ентропії, що містить аналого-цифровий перетворювач, синхронізатор, групу з N регістрів, N елементів І, N суматорів, групу елементів НІ, входи запису групи регістрів, які об'єднані з входом запуску аналого-цифрового перетворювача та підключені до першого виходу синхронізатора, вихід переповнення кожного з яких підключений до однойменного інформаційного входу регістра, вхід аналого-цифрового перетворювача є входом пристрою, при цьому розрядні виходи аналого-цифрового перетворювача підключені до розрядних інформаційних входів групи регістрів і до входів елементів групи НІ, виходи яких з'єднані з першими входами суматорів, другі входи яких підключені до однойменних виходів групи регістрів, вихід і-го (i=l,...,N) суматора з'єднаний з першим входом і-го елемента І, другі входи елементів І об'єднані і підключені до тактового виходу аналого-цифрового перетворювача, який відрізняється тим, що додатково введений пристрій обчислення ковзного математичного сподівання, входи якого підключені до відповідних виходів аналого-цифрового перетворювача, а виходи пристрою обчислення ковзного математичного сподівання підключені до входів додатково введеного квадратора, виходи якого підключені до паралельних входів додатково введених суматорів, послідовні входи яких підключені до інвертованих виходів додатково введених квадраторів, входи яких підключені до виходів елементів І, а виходи суматорів підключені до входів додатково введеного пірамідального суматора, вихід якого підключений до входу додатково введеного дешифратора, вихід якого є кодовим виходом пристрою.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6749
Располагается в коллекциях:Патенти на корисну модель

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
58743.pdf196.6 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.