Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/7026
Назва: Контроль енергетичних показників дизельного приводу ротора бурових установок
Автори: Бабчук, С. М.
Дата публікації: 2004
Видавництво: ІФНТУНГ
Бібліографічний опис: Бабчук, Сергій Миронович Контроль енергетичних показників дизельного приводу ротора бурових установок : дис. ... канд. техн. наук : спец. 05.11.13 "Прилади і методи контролю та визначення складу речовин" : Дата захисту 12.11.04 / С. М. Бабчук. - Івано-Франківськ, 2004. - 186 с.
Короткий огляд (реферат): Метою роботи є обгрунтування та розробка методу контролю енергетичних показників дизельного приводу ротора бурових установок для підвищення ефективності процесу буріння свердловин на нафту і газ шляхом побудови математичних і структурних моделей контролю енергетичних показників приводу ротора бурових установок з дизельним силовим приводом та розробки алгоритмів контролю. Задачі дослідження. Для досягнення поставленої мети в роботі необхідно вирішити такі задачі: - створити теоретичні засади контролю енергетичних показників приводу ротора бурових установок (БУ) з груповим дизельним силовим приводом (ДСП); - удосконалити математичні моделі енергетичних показників приводу ротора БУ з ДСП введенням у них елементів нечіткої логіки; - удосконалити структурну модель системи контролю енергетичних показників приводу ротора БУ з ДСП за рахунок використання інформації про швидкість обертання вала на виході з дизельного силового приводу і швидкість обертання вала приводу стола ротора; - скласти алгоритм контролю енергетичних показників дизельного приводу ротора бурових установок на основі пристрою, який формує контрольований сигнал у реальному часі; - покращити метрологічні характеристики технічних засобів контролю енергетичних показників приводу ротора БУ з ДСП і провести повірку демонстраційного зразка розробленого приладу; - провести оцінку характеристик контролю енергетичних показників приводу ротора БУ з ДСП. Об* єкт дослідження - привід ротора бурових установок від дизельних силових агрегатів, що використовується для буріння свердловин на нафту і газ. Предмет дослідження - методи контролю енергетичних показників дизельного приводу ротора бурових установок.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/7026
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d249.pdf8.75 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.