Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/7037
Назва: Підвищення рівня екологічної безпеки при поводженні з відпрацьованими нафтопродуктами на залізниці
Автори: Безовська, М. С.
Дата публікації: 2014
Видавництво: ІФНТУНГ
Бібліографічний опис: Безовська, Марина Сергіївна Підвищення рівня екологічної безпеки при поводженні з відпрацьованими нафтопродуктами на залізниці : дис. ... канд. техн. наук : спец. 21.06.01 "Екологічна безпека" : Дата захисту 19.03.14 / М. С. Безовська. - Дніпропетровськ, 2014. - 198 с.
Короткий огляд (реферат): Метою дисертаційної роботи є підвищення рівня екологічної безпеки та забезпечення раціонального поводження з нафтовміщуючими відходами. Для досягнення поставленої мети в дисертації вирішені завдання: • вивчити особливості утворення нафтовмісних відходів на залізниці та надати оцінку небезпечності відбракованих олив і відходів нафтошламів з точки зору їх впливу на навколишнє середовище та людину, дослідити сучасні методи поводження з відпрацьованими оливами і технологічними шламами з метою розробки екологічно безпечного оптимального для умов залізничних підприємств; • дослідити існуючі технології регенерації відпрацьованих олив, зокрема метод з використанням сульфатної кислоти, розробити новий метод регенерації відпрацьованих моторних олив з використанням принципів ресурсозбереження та технологічності; • запропонувати новий метод очистки олив, для якого встановити залежності ступеню освітлення моторних олив від кількості та співвідношення реагентів, а також отримати кінетичні залежності освітлення моторних олив після використання запропонованого методу; • запропонувати метод розділення нафтовмісних технологічних шламів, а також отримати кінетичні залежності ступеню розділення технологічних шламів після використання запропонованого методу; • розробити загальну еколого-хіммотологічну схему поводження з нафтопродуктами на залізниці та виконати техніко-економічне обґрунтування обраних технологій. Об’єкт дослідження - процеси утилізації та відновлення нафтовмісних відходів. Предмет дослідження - екологічна безпека залізниць та раціональне поводження з нафтовміщуючими відходами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/7037
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d541.pdf30.19 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.