Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8431
Назва: Запобігання та протидія корупції в правоохоронних органах: організаційно-управлінський аспект
Автори: Івасенко, С. М.
Ключові слова: антикорупційна політика
корупція
корупційна поведінка
посадові особи правоохоронних органів
проактивне управління
антикоррупционная политика
коррупция
коррупционная поведение
должностные лица правоохранительных органов
проактивное управление
anti-corruption policy
corruption
corrupt behavior
law enforcement officials
proactive management
Дата публікації: 2015
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Івасенко, Сергій Миколаєвич Запобігання та протидія корупції в правоохоронних органах: організаційно-управлінський аспект : дис. ... канд. наук з держ. упр. : спец. 25.00.01 "Теорія та історія державного управління" : Дата захисту 03.06.16 / С. М. Івасенко. - К., 2015. - 199 с. - 171-192.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи полягає в обґрунтуванні організаційно-управлінських засад запобігання й протидії корупції в правоохоронних органах та розробці на цій основі відповідних рекомендацій щодо вдосконалення антикорупційної діяльності. Для досягнення поставленої мети поставлено наступні завдання: - розкрити науково-методологічні засади дослідження феномену корупції в правоохоронних органах; - здійснити системний огляд українських і зарубіжних науково-практичних джерел щодо вивчення проблем запобігання і протидії корупції в правоохоронних органах; - проаналізувати сучасний стан у сфері запобігання та протидії корупції в правоохоронних органах в Україні; - розглянути особливості проявів корупції в правоохоронних органах; - розробити пропозиції й рекомендації щодо розв'язання проблем організаційно-управлінського забезпечення запобігання та протидії корупції в правоохоронних органах в Україні. Об 'єкт дослідження - суспільні відносини у сфері запобігання та протидії корупції в правоохоронних органах. Предмет дослідження - організаційно-управлінські засади запобігання та протидії корупції в правоохоронних органах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8431
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d567.pdf14.48 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.