Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8954
Название: Підвищення екологічної безпеки на об'єктах переробки і зберігання нафти та нафтопродуктів
Авторы: Наслєднікова, М. А.
Дата публикации: 2011
Издательство: Івано-Франківськ
Библиографическое описание: Наслєднікова, Майя Анатоліївна Підвищення екологічної безпеки на об'єктах переробки і зберігання нафти та нафтопродуктів : дис. ... канд. техн. наук : спец. 21.06.01 "Екологічна безпека" : Дата захисту 18.10.11 / М. А. Наслєднікова. - Івано-Франківськ, 2011. - 191 с. - 136-145.
Краткий осмотр (реферат): Мета роботи : розробка та впровадження у практику методів та засобів для зменшення впливу на довкілля шкідливих речовин на об'єктах переробки і вберігання нафти і нафтопродуктів. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі: - провести дослідження і зробити аналіз причин викидів забруднень в навколишні середовище на підприємствах нафтопереробної промисловості; - провести аналітичні дослідження атмосферного повітря викидами випаровувань із резервуарів і спалюванні газу при переробці нафти та розробити математичні моделі: - установити закономірності розсіювання викидів нафтопродуктів у довкілля на основі реалізації математичної моделі; - розробити заходи та методи для зменшення викидів із резервуарів зберігання нафтопродуктів. Об'єкт дослідження: вплив на довкілля об'єктів переробки та зберігання нафти і нафтопродуктів. Предмет дослідження: методи та засоби забезпечення екологічної безпеки в регіонах розташування нафтопереробних підприємств.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8954
Располагается в коллекциях:Дисертації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d411.pdf100.65 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.