Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8954
Назва: Підвищення екологічної безпеки на об'єктах переробки і зберігання нафти та нафтопродуктів
Автори: Наслєднікова, М. А.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Івано-Франківськ
Бібліографічний опис: Наслєднікова, Майя Анатоліївна Підвищення екологічної безпеки на об'єктах переробки і зберігання нафти та нафтопродуктів : дис. ... канд. техн. наук : спец. 21.06.01 "Екологічна безпека" : Дата захисту 18.10.11 / М. А. Наслєднікова. - Івано-Франківськ, 2011. - 191 с. - 136-145.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи : розробка та впровадження у практику методів та засобів для зменшення впливу на довкілля шкідливих речовин на об'єктах переробки і вберігання нафти і нафтопродуктів. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі: - провести дослідження і зробити аналіз причин викидів забруднень в навколишні середовище на підприємствах нафтопереробної промисловості; - провести аналітичні дослідження атмосферного повітря викидами випаровувань із резервуарів і спалюванні газу при переробці нафти та розробити математичні моделі: - установити закономірності розсіювання викидів нафтопродуктів у довкілля на основі реалізації математичної моделі; - розробити заходи та методи для зменшення викидів із резервуарів зберігання нафтопродуктів. Об'єкт дослідження: вплив на довкілля об'єктів переробки та зберігання нафти і нафтопродуктів. Предмет дослідження: методи та засоби забезпечення екологічної безпеки в регіонах розташування нафтопереробних підприємств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8954
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d411.pdf100.65 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.