Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/9203
Название: Трейдинг енергоносіїв: світовий та вітчизняний досвід
Авторы: Перевозова, І. В.
Ластовець, О. І.
Ключевые слова: трейдинг енергоносіїв
енергетичний баланс
ринки електричної енергії
енергетична стратегія розвитку
фінансовий ринок
біржові контракти
національний енергетичний регулятор
energy trading
energy balance
electricity markets
energy development strategy
financial market
exchange contracts
national energy regulator
Дата публикации: 2022
Издательство: ІФНТУНГ
Библиографическое описание: Перевозова, І. В. Трейдинг енергоносіїв: світовий та вітчизняний досвід / І. В. Перевозова, О. І. Ластовець // Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серія: Економіка та управління в нафтовій і газовій промисловості. - 2022. - № 2. - С. 26-35.
Краткий осмотр (реферат): Проаналізовано напрями реформування й сучасний стан енергетичного ринку в Україні на основі адаптації національного законодавства до міжнародного досвіду та робіт вітчизняних науковців. Встановлено, що енергетичний сектор будь-якої країни є ключовим у забезпеченні енергетичної та економічної безпеки. Зосереджено увагу на необхідності реформування енергетичного сектору України на шляху інтеграції до ЄС та розвитку альтернативних джерел енергії.
The analysis of reform directions and the current state of the energy market in Ukraine was carried out. It is based on the adaptation of national legislation to international experience and the works of domestic scientists. The energy sector of any country is key in ensuring energy and economic security.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/9203
ISSN: 2409–0948
Располагается в коллекциях:Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серія Економіка та управління в нафтовій і газовій промисловості - 2022 - № 2

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
8814p.pdf397.85 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.