Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/9203
Назва: Трейдинг енергоносіїв: світовий та вітчизняний досвід
Автори: Перевозова, І. В.
Ластовець, О. І.
Ключові слова: трейдинг енергоносіїв
енергетичний баланс
ринки електричної енергії
енергетична стратегія розвитку
фінансовий ринок
біржові контракти
національний енергетичний регулятор
energy trading
energy balance
electricity markets
energy development strategy
financial market
exchange contracts
national energy regulator
Дата публікації: 2022
Видавництво: ІФНТУНГ
Бібліографічний опис: Перевозова, І. В. Трейдинг енергоносіїв: світовий та вітчизняний досвід / І. В. Перевозова, О. І. Ластовець // Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серія: Економіка та управління в нафтовій і газовій промисловості. - 2022. - № 2. - С. 26-35.
Короткий огляд (реферат): Проаналізовано напрями реформування й сучасний стан енергетичного ринку в Україні на основі адаптації національного законодавства до міжнародного досвіду та робіт вітчизняних науковців. Встановлено, що енергетичний сектор будь-якої країни є ключовим у забезпеченні енергетичної та економічної безпеки. Зосереджено увагу на необхідності реформування енергетичного сектору України на шляху інтеграції до ЄС та розвитку альтернативних джерел енергії.
The analysis of reform directions and the current state of the energy market in Ukraine was carried out. It is based on the adaptation of national legislation to international experience and the works of domestic scientists. The energy sector of any country is key in ensuring energy and economic security.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/9203
ISSN: 2409–0948
Розташовується у зібраннях:Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серія Економіка та управління в нафтовій і газовій промисловості - 2022 - № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
8814p.pdf397.85 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.