Skip navigation

Browsing by Author Кучмистенко, О. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Аналіз режимів функціонування Української газотранспортної системи як об'єкта управлінняКучмистенко, О. В.
2014Дослідження перспектив застосування дистанційного контролю і керування для об'єктів нафтогазового комплексуКучмистенко, О. В.
2006Метод контролю за витоками і несанкціонованими відборами нафти з магістральних нафтопроводівКучмистенко, О. В.
2006Метод контролю за витоками і несанкціонованими відборами нафти з магістральних нафтопроводівКучмистенко, О. В.
2021Методи прогнозування та оперативне виявлення нафтогазоводопроявів при бурінні свердловинШавранський, М. В.; Кучмистенко, О. В.; Шавранський, В. М.
2005Моделювання процесів несанкціонованих відборів і витікань нафти з магістрального нафтопроводу на основі нечіткої логікиСеменцов, Г. Н.; Кучмистенко, О. В.
2014Моделювання та ідентифікація викривлення свердловини № 3 Новомихайлівської світиШавранський, М. В.; Кучмистенко, О. В.; Олійник, В. І.
2005Нечітка модель автоматизованого контролю несанкціонованого витікання нафти з нафтопроводуКучмистенко, О. В.
2015Перспективи застосування дистанційного контролю і керування технологічними об'єктами транспорту нафтиКучмистенко, О. В.; Шавранський, М. В.
2022Проектування систем моніторингу та керування об'єктів транспортування рідких продуктів на засадах систем обчислювального інтелектуКучмистенко, О. В.; Олексин, Р. О.; Шавранський, М. В.; Белей, О. І.; Мірзоєва, О. Ю.; Стасюк, Р. Б..
2018Підвищення ефективності автоматизованої системи керування процесом транспортування нафти на засадах інтелектуальних технологійКучмистенко, О. В.
2021Розроблення автоматизованої системи контролю еколого-технічного стану ГПАМірзоєва, О. Ю.; Белей, О. І.; Стасюк, Р. Б.; Кучмистенко, О. В.
2016Система автоматизації процесу моніторингу трас нафтогазопроводів безпілотними літальними апаратамиКучмистенко, О. В.
2004Структура пристрою з нечіткою логікою для автоматизованого визначення часу і місця несанкціонованого витікання нафти з нафтопроводуКучмистенко, О. В.
2004Структура і алгоритм системи контролю з нечіткою логікою для автоатизованого визначення часу і місця несанкціонованого витікання нафти з нафтопроводуСеменцов, Г. Н.; Кучмистенко, О. В.
2016Удосконалення АСК за витоками і несанкціонованими відборами нафти з МН, побудованих на основі методів нечіткої логікиКучмистенко, О. В.; Шавранський, М. В.
2018Інтелектуальна система для розпізнавання об'єктів на оптичних зображеннях з використанням каскадних нейронних мережШавранський, М. В.; Кучмистенко, О. В.