Skip navigation

Browsing by Author Малишевська, О. С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Аналіз масштабів і наслідків небезпечних ситуацій на нафто-, газо-, продуктопроводах Івано-Франківської областіМалишевська, О. С.
2010Виникнення і розвиток надзвичайних ситуацій природного характеру та їх вплив на магістральні нафтогазопроводи в Івано-Франківській областіСемчук, Я. М.; Малишевська, О. С.
2019Екологічні аспекти утилізації відпрацьованого електроліту для мікродугового оксидуванняРоп'як, Л. Я.; Малишевська, О. С.
2006Науково-технічні методи і засоби зменшення техногенного навантаження на довкілля в районі затоплених калійних шахт (на прикладі рудника "Калуш")Малишевська, О. С.
2013Причини та наслідки надзвичайних ситуацій на нафтотранспортній системі України і шляхи їх усуненняМалишевська, О. С.; Галігузова, С. А.
2006Спосіб переробки відходів, одержаних при переробці полімінеральних калійних рудКнігініцька, Л. П.; Семчук, Я. М.; Малишевська, О. С.
2010Тенденції виникнення та наслідки надзвичайних ситуацій техногенного характеру на об'єктах нафтогазового комплексу в Івано-Франківській областіМалишевська, О. С.; Лялюк-Вітер, Г. Д.
2006Установка для переробки відходів, одержаних при переробці полімінеральних калійних рудКнігініцька, Л. П.; Семчук, Я. М.; Малишевська, О. С.