Skip navigation

Browsing by Author Міронов, Ю. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Аналіз ємності резервуарів циркуляційних систем бурових установокМіронов, Ю. В.; Данильчук, Ю. В.; Лє, К. К.
2012Кваліметричний аналіз підйомних аграгатів для ремонту і обслуговування свердловинМіронов, Ю. В.; Авраменко, І. І.
2008Компенсатори вертикальних переміщень морських плавучих бурових установокВекерик, В. І.; Догарь, А. Д.; Міронов, Ю. В.
2015КондиціонерМіронов, Ю. В.; Фафлей, О. Я.
2003Мобільні установки для буріння, ремонту і обслуговування свердловин. Оглядовий аналіз конструкцій, конструктивно-компонувальних і кінематичних схем. Дослідження параметрів. Рекомендації з проектуванняКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.; Романишин, Л. І.
2008Оптимальний вибір дизельних двигунів для головного привода бурових установокМіронов, Ю. В.; Saal, P. G.
2004Основні параметри та технічний рівень систем верхнього привода бурових установокКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.
2002Параметри підйомного комплексу мобільних установок для буріння і ремонту свердловинКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.
2001Параметри та конструктивне виконання бурових вишок мобільних установок для буріння і ремонту свердловинВекерик, В. І.; Міронов, Ю. В.
2002Параметри і конструктивне виконання мобільних установок для буріння та ремонту свердловинКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.; Романишин, Л. І.
2002Перспективи забезпечення нафтогазової промисловості України устаткуванням та інструментом за розробками університету нафти і газуКрижанівський, Є. І.; Сичов, Ю. С.; Міронов, Ю. В.
2007Техніко-економічна ефективність устаткування для буріння, ремонту і обслуговування свердловинКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.; Романишин, Л. І.
2013Техніко-економічні аспекти транспортування природного газу із морських родовищКрижанівський, Є. І.; Дзьоба, О. Г.; Джус, А. П.; Міронов, Ю. В.
2006Технічне оснащення робіт з ремонту і обслуговування фонду експлуатаційних свердловин в УкраїніКрижанівський, Є. І.; Міронов, Ю. В.; Романишин, Л. І.
2011Установка керування комплексом проти викидного обладнанняМіронов, Ю. В.; Попов, О. Ю.
2012Функціонально-вартісний аналіз підйомних агрегатів для ремонту і обслуговування свердловинМіронов, Ю. В.; Авраменко, І. І.