Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/5080
Назва: Математичні моделі та експериментальні дані про поширення радіонуклідів у грунтах
Автори: Гончарук, В. Є.
Лянце, Г. Т.
Чапля, Є . Я.
Чернуха, О. Ю.
Дата публікації: 2014
Видавництво: Растр-7
Бібліографічний опис: Математичні моделі та експериментальні дані про поширення радіонуклідів у грунтах : монографія / В. Є. Гончарук, Г. Т. Лянце, Є. Я. Чапля, О. Ю. Чернуха. - Львів : Растр-7, 2014. - 244 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії проведено огляд експериментальних даних та систематизацію результатів викиду радіоактивних продуктів з ЧАГС. Основна увага звернена на аналіз міграційних чинників і фізико-хімічних форм радіонуклідів, на процеси адсорбції, вилуговування, деструкції. Систематизовано параметри цих процесів для різних типів грунтів і радіонуклідів з метою забезпечення вхідними даними математичні моделі, які описують поширення радіонуклідів у грунтах. Крім цього автори запропонували і дослідили власні оригінальні моделі поширення радіонуклідів у грунтах.
В монографии дан обзор экспериментальных данных и систематизация результатов выброса радиоактивных продуктов ЧАЭС. Главное внимание обращено на анализ миграционных факторов и физико-химических форм радионуклидов, на процессы адсобцин, выщелачивания, деструкции. Систематизированы параметры этих процессов для различных типов почв и радионуклидов с целью обеспечения исходными данными математические модели, описывающие распространение радионуклидов в почвах. Кроме этого авторы предложили и исследовали собственные оригинальные модели распространения радионуклидов в почвах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/5080
ISBN: 978-617-7045-56-3
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6071s.pdf10.76 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.