Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6373
Название: Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку
Авторы: Лютак, І. З.
Дата публикации: 2002
Издательство: Державна служба інтелектуальної власності України
Библиографическое описание: Пат. 50914 А Україна, МПК G01H 5/00. Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку / Лютак І. З. ; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № 2001021357 ; заявлено 27.02.2001. ; опубл. 15.11.2002, Бюл. № 11. – 5 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку, який містить послідовно з'єднаний генератор імпульсів з приймально-передавальним перетворювачем, підсилювач, компаратор, перший вихід якого з'єднаний з входом першого тригера, а другий вихід з входом другого тригера, перший лічильник та другий лічильник, першу та другу схеми "і", який відрізняється тим, що додатково вводиться електронний ключ, детектор, лічильник луноімпульсів, перемикач, формувач коротких імпульсів, інвертор, схема "або", високостабільний кварцовий генератор, суматор, подільник, електронний ключ, перший вхід якого з'єднаний з виходом генератора імпульсів, а другий вхід - з виходом приймально-передавального перетворювача, вихід електронного ключа з'єднаний з входом підсилювача, перший вихід якого з'єднаний з входом детектора, а другий вихід з другим входом першої схеми "і", вихід детектора з'єднаний з входом лічильника луноімпульсів, вихід якого з'єднаний через перемикач з формувачем коротких імпульсів, вихід останнього з'єднаний з першим входом першої схеми "і", перший вихід якої з'єднаний з входом інвертора, а другий - з другим входом схеми "або", вихід інвертора з'єднаний з першим входом схеми "або", вихід якої з'єднаний з входом компаратора, перший вихід якого з'єднаний з входом першого тригера, а другий - з входом другого тригера, вихід першого тригера з'єднаний з першим входом другого лічильника, вихід другого тригера з'єднаний з другим входом першого лічильника, вихід високостабільного кварцового генератора з'єднаний з першим входом другої схеми "і", а другий вхід з'єднаний з другим виходом генератора імпульсів, перший вихід другої схеми "і" з'єднаний з першим входом першого лічильника, а другий - з другим входом другого лічильника, вихід першого лічильника і вихід другого лічильника з'єднаний відповідно з першим і другим входом суматора, вихід якого з'єднаний через подільник з входом відеоблока.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6373
Располагается в коллекциях:Патенти на винахід

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
50914 A.pdf196.3 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.