Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6373
Назва: Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку
Автори: Лютак, І. З.
Дата публікації: 2002
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 50914 А Україна, МПК G01H 5/00. Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку / Лютак І. З. ; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № 2001021357 ; заявлено 27.02.2001. ; опубл. 15.11.2002, Бюл. № 11. – 5 с. : іл.
Короткий огляд (реферат): Пристрій для вимірювання швидкості ультразвуку, який містить послідовно з'єднаний генератор імпульсів з приймально-передавальним перетворювачем, підсилювач, компаратор, перший вихід якого з'єднаний з входом першого тригера, а другий вихід з входом другого тригера, перший лічильник та другий лічильник, першу та другу схеми "і", який відрізняється тим, що додатково вводиться електронний ключ, детектор, лічильник луноімпульсів, перемикач, формувач коротких імпульсів, інвертор, схема "або", високостабільний кварцовий генератор, суматор, подільник, електронний ключ, перший вхід якого з'єднаний з виходом генератора імпульсів, а другий вхід - з виходом приймально-передавального перетворювача, вихід електронного ключа з'єднаний з входом підсилювача, перший вихід якого з'єднаний з входом детектора, а другий вихід з другим входом першої схеми "і", вихід детектора з'єднаний з входом лічильника луноімпульсів, вихід якого з'єднаний через перемикач з формувачем коротких імпульсів, вихід останнього з'єднаний з першим входом першої схеми "і", перший вихід якої з'єднаний з входом інвертора, а другий - з другим входом схеми "або", вихід інвертора з'єднаний з першим входом схеми "або", вихід якої з'єднаний з входом компаратора, перший вихід якого з'єднаний з входом першого тригера, а другий - з входом другого тригера, вихід першого тригера з'єднаний з першим входом другого лічильника, вихід другого тригера з'єднаний з другим входом першого лічильника, вихід високостабільного кварцового генератора з'єднаний з першим входом другої схеми "і", а другий вхід з'єднаний з другим виходом генератора імпульсів, перший вихід другої схеми "і" з'єднаний з першим входом першого лічильника, а другий - з другим входом другого лічильника, вихід першого лічильника і вихід другого лічильника з'єднаний відповідно з першим і другим входом суматора, вихід якого з'єднаний через подільник з входом відеоблока.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6373
Розташовується у зібраннях:Патенти на винахід

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
50914 A.pdf196.3 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.