Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6677
Назва: Дзвонова установка для градуювання та перевірки витратомірів і лічильників газу
Автори: Середюк, Д. О.
Винничук, А. Г.
Середюк, О. Є.
Чеховський, С. А.
Дата публікації: 2007
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 27563 U Україна, МПК G01F 25/00. Дзвонова установка для градуювання та перевірки витратомірів і лічильників газу / Середюк Д. О., Винничук А. Г., Середюк О. Є., Чеховський С. А. ; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № u 200705883 ; заявлено 29.05.2007. – 3 с. : іл.
Короткий огляд (реферат): Дзвонова установка для градуювання та перевірки витратомірів і лічильників газу, що включає розміщений у резервуарі із рідиною дзвін, контрольну лінійку та пристрій стабілізації тиску під дзвоном у вигляді компенсаційного устаткування, зв'язаного через гнучку стрічку з дзвоном, яка відрізняється тим, що пристрій стабілізації тиску додатково оснащений вузлом регулювання моменту опору обертання шківа компенсаційного устаткування, який має гальмівну муфту, крім того, вузол регулювання з'єднаний із задавачем режиму роботи установки і додатково керований давачем тиску під дзвоном.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/6677
Розташовується у зібраннях:Патенти на корисну модель

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
27563.pdf87.97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.