Skip navigation

Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ - 2019 - №1 : [9] Collection home page

Logo

Всеукраїнський щоквартальний науково-технічний журнал, правонаступник однойменного міжвідомчого науково-технічного збірника, що видавався з 1965 року та виходив окремими серіями по спеціальностях. Заснований у жовтні 2001 року (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 15835-4307 ПР видане Міністерством юстиції України від 16.10.2009). Тематику журналу значно було розширено і на сьогодні він містить такі розділи:

• Актуальні питання нафтогазової галузі

• Техніка і технології

• Дослідження та методи аналізу

• Наука виробництву

• Виробничий досвід

• Сертифікація, стандартизація, якість

• Історія нафтогазової науки і техніки

Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : Факел. - 2019. - , № 1. - 88 с. - 2019.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Розрахунок напружень розтягу і згину в обсадній колоні, встановленій у свердловині зі складним профілемПалійчук, І. І.
2019Вплив вуглекислотних солей амонію на фільтраційні властивості порід привибійної зони пластаДмитренко, В. І.; Зезекало, І. Г.
2019Методика визначення параметрів газорідинної суміші свердловини при ії експлуатації штанговим насосомДубей, О. Я.
2019Проектування траєкторії просторово викривленої свердловиниВоєвідко, І. В.; Токарук, В. В.
2019Дослідження перспектив розвитку нафтових струминних насосівПаневник, О. В.
2019Вплив систем площового розміщення видобувних і нагнітальних свердловин при нагнітанні азоту у виснажений газовий поклад на коефіцієнт газовилученняКондрат, Р. М.; Хайдарова, Л. І.
2019Експериментальні дослідження динаміки безтраншейної реконструкції трубопровідних комунікацій технологією "Тяговий поршень"Дорошенко, Я. В.; Поляруш, К. А.; Запухляк, В. Б.
2019Особливості застосування орієнтованих КНБК у процесі буріння скерованих свердловинЧудик, І. І.; Лівінський, А. М.; Аль Танакчі, А.; Пастух, А. М.
2019Модель процесу складкоутворення та формування розривних порушень у Бориславсько-Покутській зоні Передкарпатського прогинуЖученко, Г. О.; Михайлів, І. Р.; Гоптарьова, Н. В.; Горванко, Г. Д.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9