Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8347
Название: Екологічна безпека техноприродних геосистем адміністративних областей (на прикладі Львівської області)
Авторы: Гошовський, В. С.
Ключевые слова: техноприродні геосистеми
небезпечні геологічні процеси
екологічна безпека
ризик
техногенний вплив
техноприродные геосистемы
опасные геологические процессы
экологическая безопасность
инженерный риск
геологическая среда
техногенная нагрузка
technical and natural geosystems
unsafe geological processes
ecological safety
risk
geological environment
technogeneous impact
Дата публикации: 2008
Издательство: ІФНТУНГ
Библиографическое описание: Гошовський, Володимир Сергійович Екологічна безпека техноприродних геосистем адміністративних областей (на прикладі Львівської області) : дис. ... канд. техн. наук : спец. 21.06.01"Екологічна безпека" : Дата захисту 16.10.08 / В. С. Гошовський. - Івано-Франківськ, 2008. - 216 с. - 202-216.
Краткий осмотр (реферат): Метою роботи є наукове обґрунтування зменшення ризику розвитку небезпечних геологічних процесів та визначення заходів з оптимізації та трансформації техноприродних геосистем на стадії їх функціонування та ліквідації. Для досягнення цієї мети необхідно було виконати наступні завдання: 1) визначити просторово-часові закономірності розвитку та катастрофічної активізації небезпечних геологічних процесів на регіональному та локальному рівнях і їх вплив на стан геологічного середовища у межах техноприродних геосистем; 2) розробити наукові і методичні основи регіонального моніторингу геологічного середовища (на прикладі Львівської області); 3) розрахувати ступінь ризику розвитку небезпечних геологічних процесів на регіональному та локальному рівнях; 4) науково обґрунтувати розробку управлінських рішень з оптимізації техноприродних геосистем; 5) визначити інженерно-геологічну, гідротехнічну, водогосподарську, рекреаційну та соціально-екологічну доцільність будівництва гідроенергетичного комплексу на р. Стрий.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8347
Располагается в коллекциях:Дисертації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d331.pdf145.82 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.