Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8347
Назва: Екологічна безпека техноприродних геосистем адміністративних областей (на прикладі Львівської області)
Автори: Гошовський, В. С.
Ключові слова: техноприродні геосистеми
небезпечні геологічні процеси
екологічна безпека
ризик
техногенний вплив
техноприродные геосистемы
опасные геологические процессы
экологическая безопасность
инженерный риск
геологическая среда
техногенная нагрузка
technical and natural geosystems
unsafe geological processes
ecological safety
risk
geological environment
technogeneous impact
Дата публікації: 2008
Видавництво: ІФНТУНГ
Бібліографічний опис: Гошовський, Володимир Сергійович Екологічна безпека техноприродних геосистем адміністративних областей (на прикладі Львівської області) : дис. ... канд. техн. наук : спец. 21.06.01"Екологічна безпека" : Дата захисту 16.10.08 / В. С. Гошовський. - Івано-Франківськ, 2008. - 216 с. - 202-216.
Короткий огляд (реферат): Метою роботи є наукове обґрунтування зменшення ризику розвитку небезпечних геологічних процесів та визначення заходів з оптимізації та трансформації техноприродних геосистем на стадії їх функціонування та ліквідації. Для досягнення цієї мети необхідно було виконати наступні завдання: 1) визначити просторово-часові закономірності розвитку та катастрофічної активізації небезпечних геологічних процесів на регіональному та локальному рівнях і їх вплив на стан геологічного середовища у межах техноприродних геосистем; 2) розробити наукові і методичні основи регіонального моніторингу геологічного середовища (на прикладі Львівської області); 3) розрахувати ступінь ризику розвитку небезпечних геологічних процесів на регіональному та локальному рівнях; 4) науково обґрунтувати розробку управлінських рішень з оптимізації техноприродних геосистем; 5) визначити інженерно-геологічну, гідротехнічну, водогосподарську, рекреаційну та соціально-екологічну доцільність будівництва гідроенергетичного комплексу на р. Стрий.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8347
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d331.pdf145.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.