Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8348
Название: Методи і засоби контролю за підготовкою та проведенням потужного гідророзриву пласта
Авторы: Григораш, В. В.
Ключевые слова: вибійний тиск
тиск розриву пласта
вимірювання контроль
потужний гідравлічний розрив пласта
система контрою
реологічні характеристики
неньютонівські рідини
забойное давление
давление разрыва пласта
измерение
контроль
мощный гидравлический разрыв пласта
система контроля
реологические характеристики
ненъютоновские жидкости
bottom-hole pressure
layer fracturing pressure
measuring control
powerful hydraulic layer fracturing
controlling system
rheological characteristics
non-Newtonian liquids
Дата публикации: 2008
Издательство: ІФНТУНГ
Библиографическое описание: Григораш, Віталій Віссаріонович Методи і засоби контролю за підготовкою та проведенням потужного гідророзриву пласта : дис. ... канд. техн. наук : спец. 05.11.13 "Прилади і методи контролю та визначення складу речовин" : Дата захисту 10.04.08 / В. В. Григораш. - Івано-Франківськ, 2008. - 191 с. : 149-159.
Краткий осмотр (реферат): Метою роботи є розроблення методів та створення системи контролю за технологічними параметрами процесу підготовки та проведення ПГРП. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі: - розробити метод визначення вибійного тиску при проведенні ПГРП з урахуванням параметрів руху технологічних рідин у свердловині під час проведення ПГРП, їх фізико-хімічних властивостей, виміряних устьових параметрів і конструктивних особливостей свердловини; - розробити методики визначення гідравлічних втрат, гідростатичного тиску і перепаду тиску на пакері при русі технологічних рідин у свердловині в процесі проведення ПГРП; - розробити структуру і установку для визначення реологічних властивостей технологічних неньютонівських рідин для проведення ПГРП з урахуванням поверхневих і пластових умов, а також методики оцінки стабільності реологічних властивостей, впливу тиску, температури та концентрації технологічних рідин на ці властивості за допомогою цієї установки, провести її метрологічний аналіз; - розробити структуру і систему контролю технологічних параметрів при підготовці та проведенні ПГРП в реальному масштабі часу, а також відповідне програмне забезпечення для її функціонування; - провести промислові дослідження розробленої системи контролю за підготовкою та проведенням ПГРП і оцінити її ефективність.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8348
Располагается в коллекциях:Дисертації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d320.pdf37.79 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.