Skip navigation

Browsing by Author Сінченко, В. Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Гідроенергетичні ресурси гірської річки: підходи до розрахунку валової потенційної потужності водяного потоку на ділянці русла за наявності притокиСінченко, В. Г.; Николаєв, А. М.
2017Деякі аспекти оцінки якості і безпечності водних ресурсів для питного водокористування на прикордонній території Чернівецької області за гідрохімічними показниками та біоіндикацієюСінченко, В. Г.; Караван, Ю. В.; Тураш, М. М.
2016Деякі аспекти теорії інженерного розрахунку поглинача на основі іоніту КУ 2-8 для моніторингових досліджень показників якості та безпечності води з джерел локального водокористуванняСінченко, В. Г.
2021Деякі методичні аспекти бета-спектрометричного методу контролю за радіаційною безпекою продукції аграрного сектору та рибного промислуСінченко, В. Г.
2017До використання водоростей як індикаторів забрудненості при гідрохімічній та еколого-санітарній оцінці якості водних ресурсів: дослідження транскордонних річок Чернівецької областіСінченко, В. Г.; Николаєв, A. М.; Караван, Ю. В.; Тураш, М. М.
2014До питання корекції методом композиції мінерального складу при знесолюванні води з джерел локального водокористування в контексті фізико-географічного районування територіїСінченко, В. Г.
2013Про показники безпечності і якості води з колодязів в гірському регіоні та каньйоні р. Дністер у Чернівецькій області в контексті реалізації її ресурсів рекреаціїСінченко, В. Г.; Караван, Ю. В.; Тураш, М. М.