Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/1769
Назва: Удосконалення методів зменшення техногенного забруднення довкілля відходами полістиролу
Інші назви: Improvement of technogenic contamination reduction methods of the environment by polystyrene wastes
Автори: Ващук, В. В.
Ключові слова: відходи полістиролу
гідролізний лігнін
утилізація
плівкоутворююча композиція
капсульовані добрива
polystyrene wastes
hydrolysis lignin
utilization
membrane-forming composition
encapsulated fertilizers
Дата публікації: 2012
Видавництво: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Бібліографічний опис: Ващук, Вікторія Вадимівна Удосконалення методів зменшення техногенного забруднення довкілля відходами полістиролу : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук : спец. 21.06.01 "Екологічна безпека" / В. В. Ващук ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - Івано-Франківськ, 2012. - 19 с. - 15-16.
Короткий огляд (реферат): Дисертація присвячена питанням зниження антропогенного забруднення довкілля побутовими відходами виробів з полістиролу та залишковими агрохімікатами шляхом утилізації відпрацьованого пластику у технологіях виробництва капсульованих мінеральних добрив. Проведено дослідження біодеструкції полістиролу в суміші із природним полісахаридом, отримано математичну залежність ступеня розкладу полістиролу у грунті в залежності від вмісту полісахариду та вологості середовища. Удосконалено плівкоутворюючу композицію для капсулювання гранульованих мінеральних добрив, що містить відходи полістиролу та гідролізний лігнін. Проведено експериментальні дослідження властивостей капсульованої нітроамофоски. Отримано рівняння для теоретичного прогнозування кінетики та повного часу вивільнення гранульованих мінеральних добрив. Розраховано основні технологічні параметри капсулювання та запропоновано принципові технологічні схеми для неперервного та періодичного процесу капсулювання в апараті псевдозрідженого стану гранульованих мінеральних добрив. Розроблені за результатами проведених досліджень капсульовані мінеральні добрива передані для подальших агрохімічних досліджень та розробки технології їх застосування в Інститут землеробства та тваринництва західного регіону НУААН та Ботанічний сад Львівського національного у ніверситету ім. Івана Франка.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/1769
Розташовується у зібраннях:Автореферати

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
an2312.pdf1.61 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.