Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8971
Название: Інституційна система Європейського Союзу: становлення та розвиток в умовах розширення
Авторы: Пістракевич, О. В.
Ключевые слова: європейська інтеграція
інституції Європейського Союзу
інституційна система ЄС
розширення ЄС
Європейська Рада
Рада
Європейська Комісія
Європейський Парламент
регуляторна політика
вироблення політики
европейская интеграция
институции Европейского Союза
институционная система ЕС
расширение ЕС
Европейский Совет
Совет
Европейская Комиссия
Европейский Парламент
регуляторная политика
выработка политики
European integration
institutes of European Union
institutional system of EU
enlargement of EU
European Council
Council
European Commission
European Parliament
regulatory policy
nolicv-making
Дата публикации: 2015
Издательство: Київ
Библиографическое описание: Пістракевич, Олена Володимирівна Інституційна система Європейського Союзу: становлення та розвиток в умовах розширення : дис. ... канд. наук з держ. упр. : спец. 25.00.01 "Теорія та історія державного управління" : Дата захисту 10.07.15 / О. В. Пістракевич. - К., 2015. - 202 с. - 173-193.
Краткий осмотр (реферат): Метою дисертаційної роботи є розкриття теоретико-методологічних засад становлення і розвитку інституційної системи Європейського Союзу та обґрунтуванні можливостей застосування цього досвіду в процесі реформування національної системи державного управління в Україні. Для досягнення мети були сформульовані такі завдання: - здійснити аналіз сучасних теорій, концепцій і підходів до розуміння процесу становлення інституційної системи Європейського Союзу та її ролі в євроінтеграційних процесах; - узагальнити досвід функціонування інституційної системи ЄС в процесі реалізації політики розширення; - розкрити сутність, призначення та особливості основних інституцій Європейського Союзу як результату поступального розвитку інституційної системи; - уточнити зміст діяльності допоміжних інституцій Європейського Союзу в процесі його розширення; - виявити особливості становлення, розвитку та функціонування інституцій нових держав-членів Європейського Союзу в процесах європейської інтеграції; - охарактеризувати зміст процесу вироблення політики в Європейському Союзі та прийняття рішень як досвіду законотворення для України. Об’єкт дослідження - сучасна інституційна система Європейського Союзу як основа європейського врядування. Предмет дослідження - становлення та розвиток інституційної системи Європейського Союзу в умовах розширення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8971
Располагается в коллекциях:Дисертації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d548.pdf12.57 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.