Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8971
Назва: Інституційна система Європейського Союзу: становлення та розвиток в умовах розширення
Автори: Пістракевич, О. В.
Ключові слова: європейська інтеграція
інституції Європейського Союзу
інституційна система ЄС
розширення ЄС
Європейська Рада
Рада
Європейська Комісія
Європейський Парламент
регуляторна політика
вироблення політики
европейская интеграция
институции Европейского Союза
институционная система ЕС
расширение ЕС
Европейский Совет
Совет
Европейская Комиссия
Европейский Парламент
регуляторная политика
выработка политики
European integration
institutes of European Union
institutional system of EU
enlargement of EU
European Council
Council
European Commission
European Parliament
regulatory policy
nolicv-making
Дата публікації: 2015
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Пістракевич, Олена Володимирівна Інституційна система Європейського Союзу: становлення та розвиток в умовах розширення : дис. ... канд. наук з держ. упр. : спец. 25.00.01 "Теорія та історія державного управління" : Дата захисту 10.07.15 / О. В. Пістракевич. - К., 2015. - 202 с. - 173-193.
Короткий огляд (реферат): Метою дисертаційної роботи є розкриття теоретико-методологічних засад становлення і розвитку інституційної системи Європейського Союзу та обґрунтуванні можливостей застосування цього досвіду в процесі реформування національної системи державного управління в Україні. Для досягнення мети були сформульовані такі завдання: - здійснити аналіз сучасних теорій, концепцій і підходів до розуміння процесу становлення інституційної системи Європейського Союзу та її ролі в євроінтеграційних процесах; - узагальнити досвід функціонування інституційної системи ЄС в процесі реалізації політики розширення; - розкрити сутність, призначення та особливості основних інституцій Європейського Союзу як результату поступального розвитку інституційної системи; - уточнити зміст діяльності допоміжних інституцій Європейського Союзу в процесі його розширення; - виявити особливості становлення, розвитку та функціонування інституцій нових держав-членів Європейського Союзу в процесах європейської інтеграції; - охарактеризувати зміст процесу вироблення політики в Європейському Союзі та прийняття рішень як досвіду законотворення для України. Об’єкт дослідження - сучасна інституційна система Європейського Союзу як основа європейського врядування. Предмет дослідження - становлення та розвиток інституційної системи Європейського Союзу в умовах розширення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/8971
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
d548.pdf12.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.